Школярі активно долучилися до Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day» 19 вересня

Дата: 21.09.2020 16:35

Фото без описуУчні старшої ланки 10 – 11-х класів вийшли на прибирання  рідного села. Вони впорядкували територію біля стадіону та місця для відпочинку поблизу центрального ставка.

У зв’язку з карантинними обмеженнями учні розділились на дві групи. Спільними зусиллями  зібрали близько 140 кг сміття.

Усі дружно і завзято працювали, допомагали один одному − тим самим зробили свій невеличкий внесок у збереження чистоти природи та створення затишного оточення на території свого рідного села. На завершення всі разом зробили висновок про те, що завжди чисто буде не там, де прибирають, а лише там, де не смітять! Кожен з нас повинен відповідально ставитися до екології, чистоти та порядку в своєму місті, селищі чи селі.

Окрім цього на прибирання вийшла молодь в Лукнові, Нехаївці, Рождественському, Шабалинові. У Карильському прибрали парк біля біля колишнього БК¸ і в Коропі – лісову територію.

Юні екоактивісти Шабалинова теж за чистоту свого рідного краю! У Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day» це довели! Молодці!

Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day«: Рішуче «НІ!« сміттю сказала молодь Нехаївки