Чернігівська область, Новгород-Сіверський район

Шановні сільгосподарські товаровиробники

Дата: 21.09.2020 10:39

Повідомляємо, що у зв'язку з прийняттям постанови КМУ від 2 вересня 2020 р. № 780 внесено зміни до форм заявок, які подаються одержувачами для отримання фінансової підтримки відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств, затвердженого постановою КМУ від 07.02.2018 № 106.

Наказ Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 07 вересня 2020 року № 1721 «Про внесення змін до наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 24 липня 2020 року № 1391», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 11 вересня 2020 року за № 874/35157, надруковано в «Офіційному віснику України» від 15.09.2020 № 72.

Сектор економіки та інноваційного розвитку