Не простий навчальний тиждень пройшов у Коропській школі, а Олімпійський

Дата: 15.09.2020 14:26

Під гаслом «У здоровому тілі – здоровий дух» пройшов минулий тиждень у Коропській школі. У навчальному закладі провели Олімпійський тиждень, багатий на різні заходи, що популяризують спорт і здоровий спосіб життя. Тижневик розпочався 8 вересня з того, що учнів та вчителів у фойє школи зустріла фотозона «Ми – чемпіони », де всі охочі могли сфотографуватися зі спортивними кубками на жовто-блакитному фоні.

5-6 класи взяли участь у спортивному святі «Веселі старти», яке  організували вчителі фізкультури Микола Грицай та Артем Овдієнко. Юні спортсменки Олександра Жук і Олександра Удалова визначили, чия команда спритніша та швидша в естафетах, а вболівальники їх активно підтримували.

Вчитель основ здоров’я Надія Супик провела  для учнів захоплюючий урок на тему «На варті здоров’я». Школярам було надзвичайно цікаво взяти собі на озброєння так звані «лайфхаки» з цієї теми.

Захопила всіх і розповідь тренера легкоатлетів нашої громади Володимира Лучка. Він  надихнув   слухачів займатися спортом, а виступи його учениць-чемпіонок дали дітям стимул для більшої боротьби за кращі результати у спорті, хоча головне це не перемога, а участь.

Підготовлено за інформацією із сайта Коропської школи