На засіданні виконавчого комітету обговорили проект селищного бюджету на наступний рік

Дата: 26.09.2017 16:59

Сьогодні, 26 вересня, під керівництвом голови селищної ради Віктора Журавля відбулося засідання виконавчого комітету, на якому приймалися рішення життєдіяльності громади.

Після затвердження порядку денного члени виконавчого комітету приступили до розгляду питань.

Начальник фінансового управління Наталія Басанець проінформувала присутніх стосовно відповідних заходів щодо забезпечення складання проекту селищного бюджету на 2018 рік та прогноз селищного бюджету на 2019-2020 роки. Мовою цифр Наталія Сергіївна окреслила перспективи кожної галузі та громади в цілому. Викликає занепокоєння, що держава постійно прибавляє видатки на місцевий бюджет.

Про готовність до роботи в осінньо-зимовий період об’єктів комунальної власності селищної ради та знесення насаджень на території громади доповідав  заступник селищного голови Олег Мельоха.

Начальник відділу організаційної роботи Наталія Ющик ознайомила членів виконавчого комітету з орієнтовним планом роботи виконкому на  четвертий квартал поточного року. Також Наталія Анатоліївна доповідала по ряду питань стосовно сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах та призначення опікунства.

Відповідно до заяв територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Коропської селищної ради, про що повідомила начальник відділу соціального захисту населення Лариса Ларченко, члени виконавчого комітету одноголосно надали дозвіл на безкоштовне обслуговування відповідних громадян селищної ради.

Щодо оренди майна комунальної власності Коропської селищної ради заслухали інформацію від Тетяни Свердлової – начальника відділу комунального майна, житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування.

Завершилося засідання виконавчого комітету Коропської селищної ради розглядом заяв громадян.

Відділ інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю виконавчого апарату Коропської селищної ради