Акція «Серце до серця»

Дата: 23.03.2017 16:56

З 9 березня по 9 квітня 2017 року в Україні проводиться ХІІ Всеукраїнська благодійна акція Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця», метою якої є збір коштів для дітей з вадами зору.

В минулому році під час проведення аналогічної акції було зібрано по області 69 929,95 гривень.

Дякуючи керівникам та працівникам підприємств, організацій, установ Коропщини та їх не байдужості під час акції було зібрано 2775 гривень.

Дані кошти були використані для придбання реанімаційному відділенню обласної дитячої лікарні медичного обладнання, зокрема Пульсоксиметр/монітор G1B, два Перфузора Компакт, шприцевий інфузирійний насос та 35 штук шприців Перфузор 50 мл. з голкою для забору медикаментів. Це обладнання забезпечує надточне дозування лікарських препаратів немовлятам, яке використовуватиметься пацієнтами з усієї області безкоштовно.

Просимо всіх небайдужих в цьому році взяти активну участь в зборі коштів під час проведення ХІІ Всеукраїнської благодійної акції Всеукраїнського благодійного фонду «Серця до серця», для дітей з вадами зору.

Зібрані кошти будуть передані для лікування дітей з вадами зору Чернігівської області.

Відділ інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю виконавчого апарату Коропської селищної ради