Випробування снігом

Дата: 12.03.2018 16:54

Вчора близько двох годин волонтери на вулиці Незалежності активно працювали лопатами, відчищаючи сніг для того, щоб коропчан не обливало водою під час руху транспортних засобів по дорозі, бо, на жаль, іншого шляху не було.

До активістів приєдналися і працівники КП «Благоустрій» зі своєю технікою (директор Сергій Мурашко та водій Ігор Карпець), яку через не найкращі погодні умови довелось використовувати як другий ресурс після фізичної ручної праці. Робота кипіла і радувала перехожих, які в душі були вдячні всім хлопцям за проявлену ініціативу і соціально активну життєву позицію.

Акція "Очисти пішохідне узбіччя від снігу", пройшла за ініціативи Олександра Вандоляка, який на своїй сторінці facebook запросив небайдужих людей приєднатися до роботи. Відгукнулися Артем Тищенко, Іван Табірца, Ярослав Риженко, Максим Прядко, Микола Махновець, Валерій Жданенко, Андрій Шурубура.

А сьогодні, 12 березня, працівники комунального підприємства «Благоустрій» продовжили роботу по чищенню тротуарів від снігу.

Протягом дня по вулиці Київська, звільняючи місце для пішоходів, боролися зі снігом за допомогою лопати.

Поспішайте робити добро! Добрі справи робити неважко! Разом зможемо більше!

Відділ інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю виконавчого апарату Коропської селищної ради