Глибока душа шабалинівської «Криниченьки»

Дата: 16.08.2017 16:51

Сьогодні, 16 серпня, затримка (через поважні технічні проблеми) шабалинівських аматорів художньої самодіяльності  Будинку народних традицій та дозвілля, керівник Наталія Коваль, зовсім не налякала глядачів у парку ім. М.І. Кибальчича.

Всі  глядачі стійко дочекалися ансамбль «Криниченька», який приїхав чи не в найбільшому складі: всіх аматорів художньої самодіяльності набралося більше тридцяти осіб, серед яких були і школярі та їхній дитячий ансамбль «Сонечко», які на рівні з дорослими відпрацювали концертну програму і дуже порадували своїх шанувальників, особливо солісти Валентина Іванченко, Віра Дуда, Павло Маздюк, Саша Сальнюк, Оля Костенко.

Відділ інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю виконавчого апарату Коропської селищної ради