Публічне представлення селищного бюджету за 2017 рік

Дата: 16.03.2018 16:49

Останнім часом в соціальних мережах часто натрапляєш на статті стосовно відсутності комунікацій з місцевими органами влади, доступності та структурованої інформації з боку ОТГ, критику в бік керівництва стосовно використання коштів.

Зі сторони об’єднаної територіальної  громади виконуються всі вимоги щодо публічності та доступності  інформації про бюджет селищної ради. Забезпечується оприлюднення проектів бюджету, змін до нього та звітів про виконання як на сайті селищної ради, так і на сторінках районної газети.

15-го березня поточного року на виконання статті 28 Бюджетного кодексу України в приміщенні селищної ради відбувалось представлення інформацій про виконання бюджетних програм за 2017 рік, про що публікувались оголошення в районній газеті, на офіційному сайті селищної ради та в соціальній мережі Facebook.

На жаль, жоден житель громади не  використав свого права  щодо можливості  задати питання та отримати відповідь на нього.

За інформацією фінансового управління Коропської селищної ради