Йдемо на рекорд по прийнятих рішеннях - пленарне засідання з перервою

Дата: 01.12.2017 16:38

Фото без опису30 листопада відбулася шістнадцята сесія Коропської селищної ради сьомого скликання, яку злагоджено та організовано провів її голова Віктор Журавель.

У роботі засідання взяли участь заступники голови селищної ради Василь Кравченко та Олег Мельоха, голова районної ради Михайло Мазуренко, члени виконавчого комітету, працівники виконавчого апарату Коропської селищної ради, представники засобів масової інформації.

Після обрання секретаря сесії, затвердивши порядок денний та регламент, обранці громади приступили до розгляду проектів рішень, яких на пленарне засідання виносилося аж 221.

Стосовно питань бюджетної сфери заслухали начальника фінансового управління селищної ради Наталію Басанець.

Без заперечень депутати прийняли ряд Програм, які попередньо були погоджені на засіданні виконавчого комітету селищної ради, до деяких Програм внесли відповідні зміни.

Це Програми галузі соціального захисту населення, освіти, культури, соціально-економічного розвитку об’єднаної громади.

Відповідно до Програми Коропської селищної ради  забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2017-2020 роки депутати прийняли рішення щодо придбання житлового будинку в с. Придеснянське.

Активно обговорили питання, висвітлені начальником відділу організаційної роботи Наталією Ющик, щодо створення комунальних закладів «Коропський центр дитячої та юнацької творчості» та «Коропська  дитячо-юнацька спортивна школа» Коропської селищної ради, які на даний час знаходяться на балансі районного бюджету.

Начальник відділу комунального майна, житлово-комунального господарства,  архітектури та містобудування селищної ради Тетяна Свердлова озвучила депутатам питання стосовно комунальної власності Коропської селищної ради.

Перед розглядом блоку земельних питань, яких на дане пленарне засідання було 180, - обранці громади зробили перерву.

Голова селищної ради Віктор Журавель подякував депутатському корпусу за плідну співпрацю, терпіння та розуміння, відповідальний підхід до прийняття кожного рішення. Чотири години в залі засідань селищної ради – все на благо громади.

Відділ інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю виконавчого апарату Коропської селищної ради