Коропська громада
Коропський район, Чернігівська область

Сім’я – берегиня людських цінностей

   Сім’я, як основний елемент суспільства була і залишається берегинею людських цінностей, культури та історичної спадкоємності поколінь, чинником стабільності і розвитку. Завдяки сім’ї міцніє і розвивається держава, зростає добробут народу!

    Міжнародний день сім’ї встановлений Генеральною Асамблеєю ООН у 1993 році і відзначається щорічно 15 травня (резолюція A/RES/47/237 від 20.09.1993 р.).

    Будучи одним із основних інститутів суспільства, першою сходинкою соціалізації людини, сім’я розвивається та видозмінюється разом із навколишнім світом, по-своєму реагуючи на вимоги часу, відповідаючи на громадські потреби і сама формує їх.

   З сім’ї починається життя людини, тут відбувається формування її як громадянина. Вона - джерело любові, поваги, солідарності та прихильності, те, на чому будується будь-яке цивілізоване суспільство, без чого не може існувати людина. Благополуччя родини - ось мірило розвитку і прогресу країни.

   З нагоди цього свята Коропським районним центром соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді, Спілкою учасників антитерористичної операції Коропщини, відділом дітей, сім’ї, молоді та спорту Коропської селищної ради та Районною організацією Товариства Червоного Хреста України з привітальними візитами було відвідано   наймолодшу прийомну сім’ю Тригубенко Л.М. та найбагатодітнішу сім’ю Корж О.В. (с.Лукнів).

    Всім  сім’ям Коропщини бажаємо щастя в родинах, добробуту, любові та вірності!!!

 

 

За інформацією Коропського районного центру
соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

 « повернутися до списку новин