Коропська громада
Коропський район, Чернігівська область

10 сесія селищної ради під керівництвом секретаря

Сьогодні, 16 червня,  сесія селищної ради відбулася під керівництвом секретаря ради Людмили Гавриленко, яку на початку сесії  депутатський корпус та присутні на пленарному засіданні привітали з днем народження, побажали міцного здоров’я та творчої наснаги в роботі.

 Після   затвердження  порядку  денного депутати   перейшли до розгляду проектів рішень.

 

 

 

  Начальник фінансового управління селищної ради Наталія Басанець звернула увагу присутніх на питання про внесення змін до рішення селищної ради від 06.01.2017 року № 20 «Про селищний бюджет на 2017 рік» в редакції рішення селищної ради від 03.03.2017 року № 130 та пояснила  інформацію щодо  виділення асигнувань за рахунок вільного залишку бюджетних коштів селищного бюджету.

 Про затвердження структури та граничної чисельності працівників територіального  центру соціального обслуговування (надання послуг) Коропської селищної ради доповідала  начальник відділу соціального захисту населення  селищної ради Лариса Ларченко.

  Головний спеціаліст земельного відділу Юрій Євтушенко  розповів про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі в постійне користування  земельної ділянки відділу освіти Корпоської селищної ради, а також було розглянуто блок земельних питань щодо заяв  фізичних осіб для подальшого оформлення правоустановлюючих документів на земельні ділянки жителів ОТГ.

 Сесія пройшла організовано та злагоджено, по всіх питаннях винесених на порядок денний було прийнято відповідні рішення.

Відділ інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю виконавчого апарату Коропської селищної ради

 

 « повернутися до списку новин