Коропська громада
Коропський район, Чернігівська область

Урочисті заходи з нагоди Дня місцевого самоврядування та Дня Збройних Сил України

Сьогодні, в День Збройних Сил України та напередодні професійного свята народовладдя – Дня місцевого самоврядування – в районному будинку культури відбулися урочисті заходи та святковий концерт, який зібрав повен зал людей, причасних до цієї професії.

   «День місцевого самоврядування -  є святом нашої громади, громади кожного села, селища, кожного мешканця. Нам усім випала доля працювати у нелегкий період державотворення та утвердження правової демократичної держави, пріоритетом для якої є, насамперед, інтереси громадян.

   Діяльність селищної  ради завжди відкрита, прозора і спрямована лише на одне - на задоволення життєвих потреб мешканців громади. Позитивні зрушення в соціально-економічній сфері - все це є результатом гармонійної взаємодії всіх ланок влади, прийняття виважених, конструктивних рішень депутатами всіх рівнів. Визначальну роль у вирішенні життєво важливих для нас з вами питань відіграють саме органи місцевого самоврядування», - зазначив у своєму виступі керманич громади Віктор Журавель.

   Зі словами привітання також виступив голова районної ради Михайло Мазуренко.

  Почесними грамотами та Подяками Коропського селищного голови та голови районної  ради були відзначені кращі самоврядовці Коропщини.

  З привітальним словом до Дня Збройних Сил України виступив районний військовий комісар Олександр Киянець, хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих героїв-земляків, а військовослужбовцям, які воювали в зоні антитерористичної операції, було вручено грамоти та нагрудні знаки.

 Вітальна святкова програма супроводжувалась художніми номерами, які подарували глядачам учасники художньої самодіяльності районного будинку культури, гурт «Норд-Леді», гурт «Мальви», аматори Шабалинівського будинку культури, гуртківці школи мистецтв та районного центру дитячої та юнацької творчості.

 

Відділ інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю виконавчого апарату Коропської селищної ради« повернутися до списку новин