Коропська громада
Коропський район, Чернігівська область

Черговий робочий тиждень розпочали з наради

Селищний  голова Віктор Журавель розпочав черговий робочий тиждень з  наради за участю заступників, керівників структурних підрозділів та виконавчого апарату селищної ради, під час якої обговорено стан виконання робіт за минулий тиждень і визначено ряд завдань на наступні робочі дні.

 Зокрема фінансовому управлінню доручено підготувати пропозиції по внесенню змін до бюджету на поточний рік в зв’язку з нагальними потребами.

 Відділу комунального майна, житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування – підготовка проектів рішень на засідання виконавчого комітету щодо ефективності використання орендованого майна комунальної власності селищної ради та стан оформлення правоустановчих документів; обговорювалося і питання про проект-Програми підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків на території Коропської селищної ради на 2017-2018 роки.

Відділу соціального захисту населення  селищної ради доручили   організацію та підготовку заходів з нагоди Міжнародного дня інвалідів у відділеннях стаціонарного догляду для постійного або тимчасово проживання в с.Нехаївка та с. Шабалинів.

КП «Благоустрій» буде продовжувати роботи по обрізці гілок та спилюванню дерев на Центральному та Вознесенському кладовищах та  упорядкуванню території полігону твердих побутових відходів.

КП «Вода» на протязі робочого тижня продовжить роботи по встановленню лічильників води для абонентів с.Вишеньки та проведення системи водопостачання та водовідведення в приміщенні майбутнього ЦНАПу.

Всі доручення селищного голови на робочій нараді були розглянуті  і взяті до відома.

Відділ інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю виконавчого апарату Коропської селищної ради

 

 « повернутися до списку новин