Партнерство між органами місцевого самоврядування

Дата: 24.07.2017 16:20

Фото без описуДелагація голів  об’єднаних територіальних громад Чернігівської області на чолі з виконавчим директором  Чернігівського регіонального відділення Всеукраїнської Асоціації сільських і селищних рад   Іриною Грозенко перебувала з візитом в об’єднаних територіальних громадах Самбірського району Львівської області.

Підтримуючи тенденції розвитку демократичного суспільства в Україні, усвідомлюючи вагомість розвитку партнерства між органами місцевого самоврядування, прагнучи забезпечити сталий розвиток громад та покращення їх добробуту наша делегація, в складі якої  був  Коропський селищний голова Віктор Журавель, переймала досвід роботи об’єднаних громад Львівщини.

Також була  заключена  угода  про співпрацю між Коропською селищною та Бабинською сільською радами, метою якої є підвищення ефективності співпраці та оптимізація взаємодії між органами місцевого самоврядування, створення спільних механізмів участі у процесі формування, прийняття управлінських рішень, забезпечення прозорості та відкритості виконання повноважень.

Дана угода буде сприяти підвищенню довіри з боку суспільства до діяльності органів місцевого самоврядування.

Відділ інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю виконавчого апарату Коропської селищної ради