Коропська громада
Коропський район, Чернігівська область

Зустріч з головою Чернігівського обласного комітету Профспілки працівників державних установ

Сьогодні в залі засідань селищної ради пройшла зустріч  працівників Коропської ОТГ з головою Чернігівського обласного комітету Профспілки працівників державних установ України Марією  Бойправ.

У заході також вяли участь селищний голова Віктор Журавель, голова   районної ради Михайло  Мазуренко,  заступник голови районної ради Віктор Дворецький.

Марія Бойправ звернула увагу присутніх на те, що Профспілка  здійснює  представництво та захист трудових, соціально-економічних прав та інтересів членів Профспілки, зокрема щодо права кожного члена Профспілки на працю, належні умови праці та гідну її оплату, підвищення життєвого рівня, забезпечення інших прав та інтересів.

Селищний голова Віктор Журавель наголосив, що робота залишається першочерговою, але треба вдало планувати і відпочинок службовців, адже це соціальна складова успіху праці, яка згуртовує колектив і надихає на нові плани заради розвитку громади.

Діяльність професійних спілок поставлена на якісно новий рівень. Вони не стоять осторонь реформ, які проходять у державі. І соціальний захист громадян стає пріоритетом.

 

Відділ інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю виконавчого апарату Коропської селищної ради

 

 « повернутися до списку новин