Обранці громади затвердили Бюджетний регламент

Дата: 06.03.2018 16:16

Фото без описуСьогодні, 6 березня, у залі засідань районної ради відбулася двадцята сесія Коропської селищної ради сьомого скликання, яку злагоджено та організовано провів селищний голова Віктор Журавель. У роботі засідання взяли участь заступники селищного голови Василь Кравченко та Олег Мельоха, голова районної ради Михайло Мазуренко, члени виконавчого комітету, працівники виконавчого апарату Коропської селищної ради, представники засобів масової інформації.

Не порушуючи традицію, перед початком роботи пленарного засідання Віктор Іванович та Михайло Павлович привітали іменинників, які святкували свій день народження у міжсесійний період, вручивши ювілярам вітальні адреси.

Після обрання секретаря сесії, затвердивши порядок денний та регламент, внісши відповідні зміни та доповнення згідно рекомендацій постійних комісій селищної ради, депутати приступили до розгляду проектів рішень.

Стосовно питань бюджетної сфери заслухали начальника фінансового управління селищної ради Наталію Басанець. Звіт про виконання селищного бюджету за минулий рік депутати вирішили не заслуховувати, а працювати в режимі «запитання-відповідь», оскільки даний проект рішення детально розглядався на засіданнях постійних комісій. Проінформувала Наталія Сергіївна стосовно змін до селищного бюджету на 2018 рік, зокрема з обласного бюджету направлено кошти у сумі 736 300 грн. на оснащення опорних шкіл засобами навчання (придбання навчального кабінету).

Без заперечень депутатський корпус селищної ради затвердив Бюджетний регламент, згідно якого на стадії процесу формування основного кошторису громади будуть залучатися представники громадських організацій. Дане рішення буде оприлюднене на офіційному сайті Коропської селищної ради у розділі «Офіційні документи» згідно норм законодавства.

Одноголосно депутати прийняли ряд Програм, які попередньо були погоджені на засіданні виконавчого комітету селищної ради, до деяких внесли відповідні зміни.

Начальник відділу організаційної роботи Наталія Ющик проінформувала присутніх щодо складу виконавчого комітету селищної ради, переліку адміністративних послуг, які надаються через ЦНАП та Порядку видачі довідок виконавчими органами Коропської селищної ради. Зокрема, видача всіх видів довідок населенню буде проводитися в центрі надання адміністративних послуг за адресою вул. Кибальчича, 12.

Начальник відділу комунального майна, житлово-комунального господарства,  архітектури та містобудування селищної ради Тетяна Свердлова озвучила депутатам питання стосовно комунальної власності громади, врегулювання орендних відносин та питання регуляторної політики.

Одностайно підтримали ряд рішень щодо надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації на об’єкти:

• «Капітальний ремонт дорожнього покриття по провул. Трудовий в смт. Короп Чернігівської області»;

• «Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Кролевецька в с. Краснопілля Коропського району Чернігівської області»;

• «Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Набережна та вул.Кільцева в с.Нехаївка Коропського району Чернігівської області»;

• «Капітальний ремонт проїзної частини вул. Михайлівської від вул. Вознесенської довжиною 550 м в смт. Короп Коропського району Чернігівської області»;

• «Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Ігоря Шкляра в смт. Короп Чернігівської області».

По даним проектам рішень інформував заступник селищного голови з питань  житлово-комунального господарства, будівництва, архітектури та містобудування Олег Мельоха.

Стосовно клопотання щодо безоплатної передачі районного будинку культури у комунальну власність Коропської селищної ради, врахувавши побажання трудового колективу, заслухали начальника відділу культури і туризму Людмилу Самойловську.

По блоку земельних питань, яких на пленарне засідання двадцятої сесії Коропської селищної ради сьомого скликання виносилося 127, заслухали інформацію головного спеціаліста земельного відділу селищної ради Ларису Дорошенко.

По питанню «Різне» до присутніх звернулися начальник відділу управління персоналом Лариса Ващенко стосовно своєчасного електронного декларування про майновий стан і доходи та голова районної ради Михайло Мазуренко щодо можливості фінансової підтримки зі сторони громади радіоорганізації «Коропське районне радіомовлення – Короп ФМ».

На завершення всіх присутніх чарівних жінок чудовими квітами привітали з наступаючим святом весни та краси.

Відділ інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю виконавчого апарату Коропської селищної ради