В Коропській об’єднаній територіальній громаді розпочалися загальні збори громадян

Дата: 06.02.2018 16:10

Фото без описуКожного року питання місцевого значення територіальних громад вирішуються на загальних зборах громадян за місцем проживання,  старт яким в Коропській ОТГ дали жителі Лукнівського старостинського округу. Близько сорока жителів, яким не байдуже своє село, сьогодні прийшли до будинку культури, щоб обговорити питання життєдіяльності території.

У загальних зборах громадян також взяли участь заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів селищної ради Василь Кравченко та директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Коропської селищної ради Олександр Лаврик.

Староста Володимир Сивець прозвітував перед присутніми за зроблене у році минулому. Постійно проводилася робота по утриманню вуличного освітлення, належного стану благоустрою території, грейдерування та ямковий ремонт доріг, в школі та дитячому садку встановлено нові твердопаливні котли.

У планах на рік 2018 заміна вікон у ФАПі, ремонт будинку культури, завершення огорожі кладовища та території навчального закладу, підтримка належного стану громадських колодязів, ремонт асфальтного покриття дороги по вулиці Молодіжна. Активно обговорювали можливості огорожі пасовища та безхазяйних дворів.

Дуже малий відсоток збору коштів самооподаткування у Лукнові, на що наголосив Володимир Леонідович. Із запланованих 7500 грн зібрали лише 2150 грн. На рік теперішній суми вирішили не збільшувати: з двору 50 грн, власники коней ще мають здати 50 грн, а в кого вантажний автомобіль чи трактор – 100 грн.

Про стан правопорядку на підвідомчій території прозвітував дільничний офіцер поліції Владислав Нешта.

Про депутатську діяльність заслухали депутата Коропської селищної ради Михайла Гейка, який завжди «підставляє плече» і допомагає односельцям.

У своєму виступі заступник селищного голови Василь Кравченко наголосив на переваги при утворенні об’єднаної громади.

«Лише спільними зусиллями зможемо зробити ще більше. Але завжди потрібне взаєморозуміння між старостою та жителями села», - говорив Василь Андрійович.

Наступні загальні збори відбудуться згідно графіка 9 лютого в Городищенському старостинському окрузі.

Відділ інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю виконавчого апарату Коропської селищної ради