На Чернігівщині відзначили сумлінних платників податків

Дата: 07.09.2020 11:59

Фото без опису Відзначено переможців регіонального етапу Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків - 2019».

У липні Територіальне відділення Всеукраїнської громадської організації «Асоціація платників податків України» у Чернігівській області інформувало, що стартував Всеукраїнський рейтинг «Сумлінні платники податків-2019» та закликало суб’єктів господарювання Чернігівщині до участі.

Підприємства, які виявили бажання змагатися за звання «Сумлінного платника податків», подали заявки та необхідні матеріали щодо діяльності. Критеріями у визначенні переможців були повнота та своєчасність сплати податків та зборів, податкова дисципліна, середня заробітна плата по підприємству, кількість робочих місць на підприємстві, благодійність, соціальний пакет роботодавця.

Переможців визначала комісія, до складу якої увійшли Голова Територіального відділення асоціації платників податків Роман Вереша, начальниця Головного управління ДПС у Чернігівській області Людмила Слотюк, представники громадськості та засобів масової інформації.

Всього у рейтингу 12 номінацій: аграрний сектор, промисловість, будівництво, транспорт, фінанси, медицина, фармацевтика, торгівля, наука, культура, інформація та телекомунікації, цифрова інформатика. Підприємства поділялися на категорії великі, малі та середні.

Підприємства Чернігівщини, що брали участь у рейтингу, здобули перемогу у номінаціях:

промисловість -  ПРАТ «Новгород-Сіверський сирзавод», ТОВ «Пласт-Бокс Україна»,

торгівля: ТОВ «Кондитер-Трейд», АТ «Базис» ,

будівництво - ДП «УкрСіверБуд»,

аграрний сектор - ТОВ «Чернігівська Індустріальна молочна компанія», ТОВ «Агрокім».

Переможців регіонального туру привітали в урочистій обстановці та вручили дипломи Людмила Слотюк та Роман Вереша. Учасники заходу відзначили, що в нашому регіоні постійно підвищується загальна культура сплати податків. Наразі рівень сумлінної сплати податків в області становить 99 відсотків.

Пресслужба Головного управління  ДПС у Чернігівській області