Шановні підприємці!

Дата: 04.09.2020 13:05

Фото без опису  Прийміть щирі вітання з нагоди свята – Дня підприємця, яке відзначається щорічно першої вересневої неділі.

Цього дня ми вшановуємо енергійних та сміливих людей, які не тільки започаткували власну справу і взяли на себе відповідальність за добробут своєї родини, але й створюють робочі місця, щоденно роблять великий внесок у розвиток економіки не тільки своєї громади, а й країни в цілому. Окрім цього, ви завжди проявляєте активну життєву позицію, долучаєтеся до соціальних проєктів, що роблять життя людей Коропщини кращим.

У переддень вашого свята зичу вам невпинного руху вперед, удачі в усіх починаннях, невичерпних сил і здоров'я для здійснення планів та ідей! Успіхів, миру і злагоди вам та вашим родинам! Нехай вам щастить!

З повагою Віктор Журавель, Коропський селищний голова