Коропський селищний голова взяв участь у форумі на Новгород-Сіверщині

Дата: 19.08.2020 20:02

Фото без описуСьогодні, 19 серпня, на Новгород-Сіверщині пройшов форум «Місцева економіка та інвестиції на субрегіональному рівні». Участь у цьому заході взяла делегація з Коропщини: Коропський селищний голова Віктор Журавель, голова райдержадміністрації Василь Жук, голова районної ради Михайло Мазуренко,  керівник апарату РДА Світлана Яцина.

Метою форуму була презентація інвестиційної привабливості Новгород-Сіверського району, його місцевого економічного розвитку та залучення інвестицій, розширення інвестиційної привабливості громад.

Основними  темами, які обговорювали учасники заходу, були питання щодо розширення інвестиційної привабливості громад: ключових інвестиційних проектів як одних зі складових розвитку громад; інвестиційної складової у розвитку місцевих товаровиробників. Розглядалося питання щодо розвитку туризму Новгород-Сіверщини: успішних кейсів, перспектив розвитку та поєднання спільних можливостей у використанні рекреаційно-туристичного потенціалу, розвитку зеленого туризму.

Участь у заході взяли Віталій Загайний – перший заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації (онлайн зв’язок), В'ячеслав Кауфман  – голова Новгород-Сіверської районної ради Чернігівської області, Тарас Молочко – голова Новгород-Сіверської районної державної адміністрації Чернігівської області, Богдан Ткаченко – перший заступник голови Новгород-Сіверської районної державної адміністрації Чернігівської області, Віктор Кропот – заступник голови Новгород-Сіверської районної державної адміністрації Чернігівської області, Наталія Разумейко – керівник апарату Новгород-Сіверської районної державної адміністрації Чернігівської області, Олена Матюк – директор музею-заповідника «Слово о полку Ігоревім», представники місцевих товаровиробників і сільськогосподарських підприємств та представники переробної промисловості.

У панельній дискусії на форумі взяли участь керівники Коропської громади і  району, представники Семенівщини, Шосткинщини та директор Мезинського національного природного парку Ніна Симоненко.

За інформацією із сайта Новгород-Сіверської районної ради