Коропська об’єднана громада пройшла до півфіналу Програми DOBRE

Дата: 13.08.2020 16:11

Фото без описуЦе п’ятирічний проєкт Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), який виконує Глобал Комьюнітіз (Global Communities). Експерти відібрали нашу заявку для участі в півфіналі.

Це унікальна програма, яка спрямовує технічну та фінансову допомогу на місцевий рівень, зокрема створюючи умови для нових об’єднаних територіальних громад (ОТГ) краще управляти ресурсами, підвищити якість послуг, стимулювати місцеву економіку та підвищити залученість громадян.

Сьогодні, допомога USAID уже надається в 75 об’єднаних територіальних громадах семи областей України. Зараз триває відбір ще 25 громад у Чернігівській, Чернівецькій та Запорізькій областях. Відтак учасниками DOBRE стануть 100 громад по Україні.

Цього тижня представники програми провели онлайн-співбесіду із представниками громади - керівництвом, очільниками відділів і секторів, депутатами, молоддю та підприємцями. За результатами його виконання експерти й  визначать ті громади, які отримають поштовх до розвитку завдяки цій програмі.

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю
виконавчого апарату Коропської селищної ради