Чернігівська область, Новгород-Сіверський район

Вперше змагались воркаутери Коропщини

Дата: 11.08.2020 17:54

Перший відкритий турнір Коропщини «KOROP Open Workout Tournament 2020» пройшов у Коропі минулої суботи. Змагання на турніках у парку імені Миколи Кибальчича провела ініціативна група молоді Коропщини та активісти руху Street Workout за підтримки спонсорів  та сектору по наданню соціальних послуг сім’ям з дітьми та молоді селищної ради. А ідея цих змагання належить знаному спортсмену Олександру Вандоляку, для якого воркаут, як каже він сам – це «хобі, хвороба і наркотик».

Варкаут  у перекладі з англійської означає «вуличне тренування». Це  масовий рух, заснований на заняттях спортом із застосуванням тренувального обладнання на шкільних майданчиках, парках, спортивних майданчиках. І хоч подібні змагання провели вперше, та воркаутерів у нас, як виявилося, чимало.

І до самих змагань. Участь у них взяли 14 учасників віком від 13 до 36 років. Організатори чекали на більше учасників, але й такій кількості задоволені, бо ж дебют все-таки. Цікаво, що серед чоловічої команди була одна дівчина, яку представницею слабкої статі назвати не можемо. Це чемпіонка області з бігу Саша Жук, яка на турніку підтяглася 10 разів і здобула нагороду «Воркаут-леді».

А тепер до результатів:

Номінація «Сила бруси»

1 місце – Олександр Єременко, 14 років, 32 підтягування;
2 місце  − Павло Мазний, 15 років, 30 підтягувань;
3 місце – Дмитро Недобойко, 15 років, 30 підтягувань.

Номінація «Сила турник»

1 місце − Артем Миголь, 32 роки, 28 підтягувань;
2 місце − Максим Лаврик, 13 років, 26 підтягувань;
3 місце − Дмитро Недобойко, 15 років, 21 підтягування.

Фрістайл

1 місце − Олександр Єременко, 14 років;
2 місце −  Олексій Авраменко, 14 років;
3  місце – Богдан Ходос, 14 років.

Нагороду найстаршого учасника здобув 36-річний рятівник Юрій Кирій.

Секретар селищної ради Людмила Гавриленко вручила переможцям грамоти, подякувала всім учасникам за любов до спорту й здорового способу життя, а також подякувала батькам і спонсорам свята.

Олександр Вандоляк наприкінці сказав, що від цього змагального дня отримав колосальне задоволення, і вважає, що все вийшло. Тепер мріє вивести коропських воркаутерів на обласний, міжобласний, навіть всеукраїнський рівень, а то й далі. Каже, що хоче, аби воркаут у нас розвивався, мріє про те, аби у Коропі збудували сучасний майданчик для воркауту, як бачив у Європі.