У Коропі триває реконструкція каналізаційних очисних споруд

Дата: 06.08.2020 11:47

Фото без описуМонтаж очисних продовжують представники підрядної організації ТОВ «Ж.О.К.» із Києва.

Нагадаємо, в Коропі реконструюють каналізаційні очисні споруди. Багато років тема очисних була серйозною наболілою проблемою, яку власними силами не можна було розв’язати. Однак відповідно до Програми охорони навколишнього природного середовища Чернігівської області на 2014-2020 роки обласна рада виділила для наших очисних 3 мільйони 200 тисяч гривень.

Роботи розпочалися торік. Тоді була встановлена спеціальна форма із поліпропілену, влаштована монолітна плита, встановлені фундаментні блоки для підпірної стінки, устаткування каналізаційних очисних споруд BIOBOX PRO-50. Загалом вдалося освоїти 2 мільйони 333 з половиною тисячі гривень.

У цьому році з області виділили ще 400 тисяч гривень, і це дало змогу продовжити роботи.

Завершення реконструкції й запуск очисних є пріоритетним і надважливим для Коропа питанням. Для завершення робіт та введення очисних споруд в експлуатацію залишається дефіцит коштів у сумі 218 тисяч гривень.

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю
виконавчого апарату Коропської селищної ради