Коропська громада – на восьмій позиції в області

Дата: 22.07.2020 15:43

Фото без описуРегіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу сформував черговий рейтинг інституційної спроможності і сталого розвитку малих та середніх громад України  і публікує кращі двадцятки громад по регіонам. Днями стали відомими  дані по Чернігівщині. У цьому рейтингу наша громада − на восьмій позиції «Топ-20» станом на 1 липня.

Рейтинг враховує 40 критеріальних показників та відображає інвестиційну привабливість громад у 2020 році.

Експерти беруть до уваги відсутність корупційних скандалів, наявність і якість стратегії розвитку, наявність укладених угод про співпрацю з іншими громадами, приєднання до ініціативи ЄС «Угода мерів», участь у проєктах міжнародної допомоги, підтримка проектів громадської активності, наявність програми «Безпечне місто», загальний рівень доходів бюджету тощо.

Посилання на повний перелік критеріальних показників, які беруться до уваги під час оцінки інституційної спроможності і сталого розвитку малих та середніх громад України.

Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу зазначає, що по області оцінено 58 громад. Свою оцінку по Україні отримали 1540 громад.