Шановні земляки, рибалки-любителі!

Дата: 12.07.2020 10:27

Фото без опису Сьогодні в Україні відзначається День рибалки. Це свято має для нашого краю особливе значення, адже Коропщина славиться і рибними місцями, і справжніми «асами» риболовлі й цілими династіями рибалок ? хранителів цінних «професійних» секретів!

Риболовля дарує цікаве дозвілля і делікатеси до столу, об’єднує покоління та однодумців.

Щиро вітаю зі святом усіх, хто поєднав життя із цією справою, для кого риболовля – захоплення, особливий стан душі, улюблена віддушина й порятунок від рутини.

Усім рибалкам бажаю сприятливої погоди, міцного здоров’я, сімейного затишку, щастя і благополуччя! Хай улюблена справа приносить задоволення!

З повагою Віктор ЖУРАВЕЛЬ, Коропський селищний голова