Коропські автори знову на вершині

Дата: 08.07.2020 13:09

Фото без опису Стали відомими імена переможців обласного літературного конкурсу «Книга року-2019». У списку найкращих ? письменниця із Коропа Валентина Михайленко та її колега по перу із Карильського Любов Борисенко.

Збірку Любові Петрівни компетентне журі відзначило другим місцем у номінації «Збірки поезії та прози». А Валентина Микитівна із повістю «Смілий» стала другою серед авторів дитячої літератури.

Вітаємо!

Цьогоріч на конкурс була номінована 21 книга 19 авторів.

Цей престижний конкурс на Чернігівщині проводиться щорічно із 1999 року. Його організаторами є Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської ОДА, Управління культури та туризму Чернігівської міської ради, Чернігівська міська комунальна централізована бібліотечна система, обласне відділення національної спілки письменників України.