Шановні земляки!

Дата: 08.07.2020 08:36

Фото без описуВ Україні сьогодні відзначають День родини − свято любові, взаєморозумінню, гармонії та вірності.

Віряни цього дня шанують благовірних князя Петра і княгиню Февронію. Їхній шлюб вважали зразком християнського подружжя.

День родини – відносно молоде свято, але дуже важливе. Родина для кожного з нас – це найдорожчі люди, які найбільше люблять і розуміють, навчають мудрості. Це найбільший скарб і найвища цінність, це надійна фортеця, де порадять і розрадять, підставлять плече, навіть коли весь світ, здається, відвернувся… Родина дає прихисток та підтримку, дарує щастя материнства і батьківства, формує характер та життєві орієнтири.

Дозвольте побажати вам і вашим рідним миру, спокою, міцного здоров'я та непохитної твердості родинних стосунків. Бажаю вам справжнього родинного щастя!

З повагою Віктор Журавель, Коропський селищний голова