Дев’яностолітній ювілей у любові й піклуванні

Дата: 07.07.2020 15:25

Фото без описуУ Коропській громаді є добра традиція вітати наших земляків, які досягли поважного віку – зустріли 90, 95, 100… років. Традиція ця підкріплена програмою Проведення заходів щодо відзначення та нагородження громадян, трудових та творчих колективів, представництва керівництва та депутатів селищної ради в заходах загальнодержавного і місцевого значення на 2020 рік. Сьогодні за дорученням Коропського селищного голови Віктора Журавля начальниця відділу соціального захисту населення Лариса Ларченко завітала з почесною місією й святковими вітаннями до Ольги Олександрівни Леоненко. Цієї святкової липневої днини Ольга Олександрівна зустріла 90-ліття.

Життя шанованої ювілярки – це дні, тижні й роки праці для людей. Чотири десятиліття вона віддала роботі в колишньому Універмазі. А вдома – господарство, городи,  праця і праця, якій і кінця-краю ніколи нема.

Двох синів має Ольга Олександрівна – Олександра і Михайла. Рід продовжують четверо внуків і семеро правнуків.

Частинка великої родини сьогодні зібралася разом привітати свою найдорожчу маму.

Приємно, що осінь життя ювілярка зустрічає в любові та турботі рідних. І від цього осінь така тепла й лагідна… У  будинку зробили  хороший ремонт. А який квітник довкола – і тюльпани, і гладіолуси, і троянди, і лілії та різна екзотика… Ну просто ботанічний сад. Замилуєшся!

Довгожительці Лариса Ларченко передала теплі вітання від селищного голови і вручила квіти та подарунок.

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю
виконавчого апарату Коропської селищної ради