Аби відпочивати комфортніше було

Дата: 06.07.2020 16:15

Літо в розпалі, погода – просто ідеальна, щоб вирушати на пляж. Улюблені місцеві водойми так і манять до себе освіжитися й відпочити на мальовничих берегах у прохолодному затінку. До селищної ради від коропчан почали надходити звернення покращити умови відпочинку в улюблених куточках природи. У відповідь на це Коропський селищний голова Віктор Журавель дав відповідні доручення комунальному підприємству «Благоустрій».

По-перше, працівники підприємства встановили на Панському контейнер для пластику – пляшок, стаканчиків та іншого. Забирати його вміст обіцяють щоп’ятниці, як і скрізь по Коропу.

Також комунальники викосили траву довкола столиків, контейнерів та вбиральні.

До речі, вбиральню на Панському поставили нову. Річ у тім, що із попередньою, яку раніше встановили під час толоки депутати селищної ради та місцеві активісти, сталась абсолютно незрозуміла річ – вона безслідно зникла…(як версія - вбиральню спалили). Селищна рада дуже просить берегти спільне майно і сподівається, що такий інцидент не повториться.

Окрім цього, рівнішими зробили ґрунтові дороги до Десни (Лисої Гори), озер Коноплянка та Харчиха. Частину робіт профінансувала селищна рада. 40 літрів дизпалива надали місцеві підприємці, збір коштів серед них організував депутат селищної ради Владислав Яцечко.

А до цього за підтримки депутата обласної ради Миколи Мисника була прогрейдерована дорога до Панського.

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю
виконавчого апарату Коропської селищної ради