Розпочав репетиції хореографічний клуб «Шарм»

Дата: 09.06.2020 08:19

Фото без опису  Країна поступово повертається до звичайного ритму життя. Люди втомилися від напруженого стану всебічних обмежень і щиро радіють можливості знову виходити в місця громадського перебування, знаходитися в соціумі.

Поступово, але впевнено повертається до звичайного робочого ритму і відділення денного перебування територіального центру соціального обслуговування Коропської селищної ради. На постійні заняття за затвердженим графіком починають збиратися члени клубів та гуртків малих форм (до 10 чоловік).

Наразі розпочав репетиції хореографічний клуб «Шарм». Заняття клубу проходять щотижнево з дотриманням усіх карантинних норм: обробляються спеціальним засобом руки, на обличчі обов'язкова наявність маски,  кількість учасників репетиції не перевищує норми 1 людина на 10 м2.

З новими силами талановиті жінки розпочали роботу над повторенням вивчених раніше хореографічних постановок. Весело, завзято стали до танцю, адже накопичена за час перебування на самоізоляції енергія потребувала нагальної реалізації. Учасниці клубу – творчі, активні особистості, тому вони принесли на репетицію безліч нових ідей та пропозицій, які варті безпосередньої уваги і, звичайно ж, будуть втілені в життя, аби дарувати радість глядачам.

Інформація територіального центру соціального обслуговування
(надання соціальних послуг) Коропської селищної ради