Оголошення про оприлюднення детального плану території земельної ділянки

Дата: 05.06.2020 08:16

Фото без описуКоропська селищна рада інформує:

Згідно «Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України №555 від 25.05.2011 року з 05 червня 2020 року розпочинається оприлюднення детального плану території по зміні цільового призначення земельної ділянки, кадастровий номер 7422280500:01:000:1273 з «для ведення особистого селянського господарства» на «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)» по вул.Московська, 58 с.Атюша, Коропського району, Чернігівської області.

Розробник: ТОВ «ТП» «СВІт», кваліфікаційний сертифікат відповідального виконавця окремих видів робіт (послуг), пов’язаних зі створенням об’єктів архітектури АА №004278.

Замовник: Коропська селищна рада.

Підстава: Рішення Коропської селищної ради «Про розроблення детального плану території земельної ділянки» №2487 від 31 січня 2019 року.

Проект містобудівної документації знаходиться у заступник селищного голови з питань житлово-комунального господарства,будівництва, архітектури та містобудування Коропської селищної ради за адресою: вул. Горького, буд. 9, смт Короп, Чернігівська область та на офіційному сайті Коропської селищної ради (в розділі Громадські обговорення/ Проекти детальних планів територій).

Відповідальна особа: заступник селищного голови з питань житлово-комунального господарства,будівництва, архітектури та містобудування Коропської селищної ради – Шкурко Юрій Іванович тел. (04656) 2-11-05.

Пропозиції, зауваження, щодо містобудівної документації, мають право подавати:

1.Повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

2.Юридичні особи, об'єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

3.Власники та користувачі земельних ділянок, розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

4.Представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територіїю;

5.Народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

Відповідно частини шостої статті 21 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім'я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції, зауваження подавати у термін до 06 липня 2020 року до заступника селищного голови з питань житлово-комунального господарства,будівництва, архітектури та містобудування Коропської селищної ради за адресою: вул.Горького, буд. 9, смт Короп, Чернігівська область, тел. (04656)2-11-05.

Пропозиції, зауваження подані особами, не визначеними вказаними вище пунктами або подані після встановленого строку, залишаються без розгляду.

06 липня 2020 року об 11.00 в сесійній залі Коропської селищної ради буде проведена презентація детального плану території по вул.Московська, 58 в с. Атюша, Коропського району, Чернігівської області.