Чернігівська область, Новгород-Сіверський район

1 червня – Міжнародний день захисту дітей

Дата: 01.06.2020 12:28

У перший день літа Україна разом зі світовою громадськістю відзначає світле свято радості й добра – Міжнародний день захисту дітей.

Це не тільки веселе свято для самих дітей, але  і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, дбати про всебічний розвиток інтересів та здібностей кожної дитини, забезпечувати належний рівень виховання юних громадян.

Ми, дорослі, повинні не тільки 1 червня, а щоденно зігрівати теплом і любов’ю кожне дитяче серце, дарувати щирість своєї душі.

Щиро бажаю наймолодшим жителям громади щасливого дитинства, а школярам – змістовного й цікавого відпочинку під час літніх канікул, нових друзів, незабутніх вражень, здоров’я, родинного затишку і щастя! Ви – майбутнє нашої країни. Тому наполегливо навчайтесь, шануйте батьків, шукайте свою стежину, розвивайте Богом дані таланти і прославляйте рідну Коропщину!

З повагою Віктор Журавель, Коропський селищний голова