Увага! Cтартує голосування

Дата: 31.05.2020 19:06

Фото без опису 1 червня починається голосування за проєкт, що буде реалізований за кошти громадського бюджету (бюджету участі) в Коропській селищній об’єднаній територіальній громаді на 2020 рік. Віддати свій голос можна до 30 червня.

Подані три проекти:

1. «Сільський зелений туризм: перспективи розвитку» (автор Наталія Чалабієва)
  2. «Заміна ламп освітлення-енергозбереження в школі» (автори Анатолій, Тетяна та Богдан Михайлови)
  3. «Бібліотека – студія «ДІМ» (автор Ірина Євтушенко)

Голосування проходитиме за цим посиланням https://forms.gle/frkKvSS4DKYvQ3PaA  (буде активне із 1 червня)

Детально із текстами поданих проєктів можна ознайомитись тут посиланням https://koropska-gromada.gov.ua/podani-proekti-15-39-43-16-01-2019/

Окрім голосування онлайн, воно відбуватиметься в Коропі за допомогою спеціальних скриньок, встановлених на першому поверсі в приміщенні Коропської селищної ради та в  кабінеті №23. У населених пунктах громади − за бланками спеціального зразка, які будуть в адмінприміщенні старостинських округів.

Голосування проводиться з 1 червня  по 30 червня 2020 року. Право голосу має особа, громадянин України віком від 14 років, який зареєстрований або проживає на території Коропської об’єднаної територіальної громади, що підтверджується офіційним документом (паспорт або ID-карта). Голосування є особистим. За інших громадян не допускається. Одна особа може проголосувати лише в одному пункті для голосування, не більше ніж за два проєкти.