25 років у системі професійного навчання державної служби та посадових осіб місцевого самоврядування.

Дата: 29.05.2020 15:03

Фото без опису  Чверть століття тому – 30 травня 1995 року – відповідно до Указу Президента України постала система професійного навчання державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування – один із найбільш оригінальних фрагментів візерунку публічного управління в Україні. Місія цієї системи полягала та полягає в забезпеченні підвищення кваліфікації посадовців, наданні консультативної допомоги державним органам та органам місцевого самоврядування.

25 років – яскравий та пам’ятний ювілей для всіх, хто працює в центрах підвищення кваліфікації або ж проходив навчання. Це кількасот тисяч громадян України, десятки тисяч у кожній області – професійні управлінці різних територіальних ланок і галузевих сфер, основа функціонування та розвитку нашої держави. Ми працюємо разом.

Тепер перед центрами постали нові виклики – перехід на ринкові відносини у сфері надання послуг з підвищення кваліфікації. А в найближчі тижні та місяці – інтенсивна робота, пов'язана із запровадженням нового адміністративно-територіального устрою – як на базовому рівні, тобто територіальних громад, так і субрегіональному – нових районів.

Тож вітаємо шановне товариство та запрошуємо до перегляду нашого ювілейного відеоролику: https://cutt.ly/MyF9Ydn

З повагою, Чернігівський регіональний центр підвищення кваліфікації.