Бюджет участі- 2020: подані три проєкти, скоро розпочнеться голосування

Дата: 27.05.2020 14:59

Фото без описуДнями в залі засідань Коропської селищної ради відбулось засідання Експертної групи з відбору проєктів щодо Громадського бюджетування  (бюджету участі).

Присутні на засіданні експерти розглянули  три проєкти.

Перший проєкт «Сільський зелений туризм: перспективи розвитку», презентувала автор Наталія Чалабієва. Проєкт спрямований на подальший розвиток «зеленого туризму», який започаткували в Будищі минулого року.

Наступний проєкт «Заміна ламп освітлення-енергозбереження в школі», який подали відразу три автори – Анатолій, Тетяна та Богдан Михайлови, спрямований на забезпечення норм освітлення шкільних приміщень.

Третій проєкт «Бібліотека – студія «ДІМ», щодо створення комфортних умов для сучасної публічної бібліотеки, презентувала автор Ірина Євтушенко.

Ознайомитись з проєктами можна за посиланням.

Всі три проекти отримали позитивну оцінку та допущені до голосування.

Наступний крок – відкриття голосування для мешканців нашої громади.

На засіданні Експертної групи було затверджено Порядок  голосування за проекти Бюджету участі (громадський бюджет) в 2020 році.

Голосування відбуватиметься в Коропі за допомогою спеціальних скриньок, встановлених на першому поверсі в приміщенні Коропської селищної ради та в  кабінеті №23. У населених пунктах громади − за бланками спеціального зразка, які будуть знаходитись в адмінприміщенні старостинських округів.

Проголосувати можна буде і на сайті Коропської селищної ради. Голосування проводиться з 1 червня  по 30 червня 2020 року. Право голосу має особа, громадянин України віком від 14 років, який зареєстрований або проживає на території Коропської об’єднаної територіальної громади, що підтверджується офіційним документом (паспорт або ID-карта). Голосування є особистим. За інших громадян не допускається. Одна особа може проголосувати лише в одному пункті для голосування, не більше ніж за два проєкти.

Відділ економіки, муніципальних ініціатив,
інвестицій та енергоменеджменту