Вебiнар на тему: «Фермерськi господарства вiд А до Я: створення ведення бiзнесу, державна пiдтримка»

Дата: 27.05.2020 09:56

Як створити фермерське господарство? Хто  може  увiйти до  його  складу?  Якi документи  необхiднi  для  того,  щоб  таке  господарство  зареєструвати  та  як оформити  трудовi  вiдносити  його  членiв? Цi та  низка  супутнiх  питань  будуть розглянутi  у ходi  вебiнару  на  тему: «Фермерськi  господарства  вiд  А  до  Я:  створення  ведення бiзнесу, державна пiдтримка»,  який  вiдбудеться  29  травня  п.р  о  14.00-15.00  за  участi представникiв:

-  Департаменту  розвитку економiки  та  сiльського  господарства  Чернiгiвської ОДА;

-  Головного управлiння  Державної  податкової  служби  України  у Чернiгiвськiй  областi ;

- Державної  органiзацii  "Регiональний фонд пiдтримки  пiдприємництва  по Чернiгiвськiй  областi  ".

Контакти організаторів: Державна органiзацiя  «Регiональний  фонд пiдтримки пiдприємництва  по  Чернiгiвськiй  областi»  fondppcn@ukr.net

(контактна  особа Фiнюк  Марiя,  моб.  телефон  (093)  602-46-84),

Для  участi необхiдно  буде  заповнити реєстрацiйну  форму та  перейти  за отриманим  посиланням у вiртуальний  кабiнет у зазначений  час  в день  проведення заходу.  Посилання  буле  надiслано  на  зазначену  вами  електронну  пошту.

Участь у заходi  безкоштовна.

Департамент розвитку економіки та сільського

господарства Чернігівської ОДА