Про державну підтримку агровиробників

Дата: 26.05.2020 15:57

Повідомляємо, що наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства від 15.05.2020 №896 було затверджено паспорт бюджетної програми за КПКВК 1201150 «Фінансова підтримка сільгоспвиробників». Паспортом затверджено наступні напрями використання бюджетних коштів:

- фінансова підтримка заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів із фондом 1,2 млрд грн (порядок, затверджений Постановою КМУ від 29.04.2015 № 300);

- часткова компенсація вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва із фондом 1 млрд грн (порядок, затверджений Постановою КМУ від 01.03.2017№ 130);

- фінансова підтримка розвитку садівництва, виноградарства та хмелярства із фондом 400 млн грн (порядок, затверджений Постановою КМУ від 05.07.2005 №587).

За інформацією департаменту розвитку економіки Чернігівської ОДА