Коропський район буде складатися з двох ОТГ

Дата: 20.05.2020 16:00
Кількість переглядів: 2064

Фото без опису13 травня Кабінет Міністрів України затвердив перспективні плани формування територій громад Чернігівської, а також Волинської, Закарпатської, Кіровоградської і Полтавської областей.

Згідно з розпорядженням, у Чернігівській області буде  57 об’єднаних територіальних громад замість 22 районів. План охоплює 100% території області, тобто, буде змінено адміністративно-територіальний устрій області. Усі послуги – адміністративні, соціальні, медичні − будуть передані до громад.

Зараз майже на 66% території області діють 50 ОТГ. 376 місцевих рад із 569 вже утворили громади.

Щодо перспективного плану Коропського району, то буде 2 ОТГ (Коропська та Понорницька). Згідно з проєктом рішення, оприлюдненим на Урядовому порталі, до Коропської територіальної громади окрім сільських рад, які увійшли на початку,  увійдуть Сохачівська та Райгородоцька сільські ради.

До Понорницької територіальної громади окрім Вербівської сільської ради увійдуть Авдіївська, Шаболтасівська (Сосницький район), Деснянська, Крисківська, Мезинська, Покошицька, Розльотівська, Радичівська (Коропський район).