Новини комунального підприємства «Вода»

Дата: 20.05.2020 16:12

Фото без описуУ Коропі по вулиці Київській розпочалися земляні роботи із заміни аварійної ділянки водопроводу, через пориви на якій виникали тривалі перебої із водопостачанням. За інформацією директора комунального підприємства «Вода» Івана Бориска, планують замінити 170 метрів труби.

Рішенням сорок шостої сесії сьомого скликання була затверджена програма фінансової підтримки підприємства для оновлення частини діючої водопровідної мережі. Загальний обсяг фінансових ресурсів для її  реалізації – 67 тисяч гривень.

У рамках цієї ж програми працівники підприємства отримали 4 комплекти засобів захисту – плащі, чоботи, респіратори, окуляри, закуплені за кошти селищної ради. Хлопцям, які трудяться на підприємстві, доводиться мати справу із каналізаційними стоками, тобто, контактувати із небезпечними для організму речовинами. Тому ці засоби захисту будуть необхідними і для захисту від Covid-19, і під час аварійних робіт, якщо вони виникатимуть.