Тепер визначні місця Коропщини можна побачити навіть із дому

Дата: 18.05.2020 12:17

Фото без описуА допоможе в цьому «Віртуальна екскурсія мальовничими куточками Коропської громади» − спільний проєкт Коропського регіонального історико-археологічного музею і методиста з туризму Віти Шут. Перша частина проєкту розкриває глядачам чари Задесення. Прем’єру приурочили Міжнародному дню музеїв, який святкується саме сьогодні, 18 травня.

Відкриває відеоекскурсію директорка регіонального історико-археологічного музею Тамара Гриценко. Далі глядачі «опиняються» у Вишеньках, де їх чекають науковий співробітник музею Григорій Касьяненко і настоятель Свято-Успенської церкви протоієрей Анатолій Валентій.

Цікаві розповіді про історію села супроводжуються зафільмованими краєвидами Коропщини, красуні-Десни.

У другій частині йдеться про Вільне, Городище і Оболоння

Ідея відзняти цікавинки нашої громади і сформувати її екскурсійну презентацію належить Коропському селищному голові Віктору Журавлю. Відповідне завдання він доручив відділу культури і туризму.

Проєкт матиме продовження – наступні відео планують присвятити іншим селам. Начальниця відділу культури і туризму Коропської селищної ради Людмила Самойловська зазначила, що у таких відеоекскурсіях намагатимуться зобразити кожен старостинський округ Коропської громади. Бо ж розповісти і показати є про що.

Відео про Вишеньки доступне на сторінці Коропського регіонального історико-археологічного музею у Фейсбук