Умови проведення конкурсу по визначенню виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Коропської об’єднаної територіальної громади:

Дата: 15.05.2020 16:45

Фото без опису Коропська селищна рада  оголошує конкурс з визначення виконавця послуг зі збирання,  вивезення та захоронення  побутових відходів на території Коропської селищної ради.

1. Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу: Коропська селищна рада  смт Короп вул. Горького, 9, 1 поверх.
  2. Підстава для проведення конкурсу: рішення виконавчого комітету Коропської селищної ради № 69 від 07.05.2020 р.
  3. Прізвище, посада та номер телефону особи, уповноваженої здійснювати зв'язок з учасниками конкурсу:  Ромащенко Ольга Юріївна  – секретар конкурсної комісії, тел. 2-76-87.
  4. Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу: Учасники повинні мати

а) матеріально-технічну базу;

б) вартість надання послуг;

в) досвід роботи з надання послуг зі збирання та  вивезення побутових відходів;

г) кількість працівників відповідної кваліфікації.

5.  Характеристика території, де повинні надаватися послуги  зі збирання та вивезення побутових відходів: Територія Коропської селищної ради, Чернігівської області. Загальна територія 83524,3 га. Середня відстань до об’єктів поводження  з відходами  15 км.

6. Характеристика об’єктів утворення побутових відходів: житлові будинки , підприємства , організації, які знаходяться на території Коропської селищної ради  (для ТПВ). Житлові будинки у яких відсутня система централізованого водовідведення, а рідкі відходи зберігаються у вигрібних ямах( для рідких ПВ).

7. Характеристика та місцезнаходження  об’єктів поводження з побутовими відходами, об’єкти утворення побутових відходів на території Коропської селищної ради: а) одноквартирні житлові будинки; б) багатоквартирні житлові будинки  - 18, кількість квартир – 243, орієнтовна кількість жителів – 600 чол., в тому числі будинки з п’ятьма поверхами – 4, кількість квартир – 60, орієнтовна кількість жителів – 180 чол.; в) підприємства, установи, організації – орієнтовна кількість 165 од.

8. Способи, місце та кінцевий строк подання конкурсних пропозицій: надання пропозицій поштою або особисто  до 17.00 год. 19.06. 2020 року  смт Короп, вул. Горького, 9, відділ комунального майна, житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування Коропської селищної ради (1 поверх).

9. Способи і місце отримання конкурсної документації: особисто – кабінет заступника голови Коропської селищної ради  вул. Горького, 9 (2 поверх);

поштою – вул. Горького, 9, смт Короп, Чернігівська обл., 16200.

Ольга Ромащенко, секретар конкурсної комісії