Діяльність пасажирського автотранспорту області у 2019 році

Дата: 15.05.2020 10:12

Фото без описуУпродовж минулого року послугами пасажирського транспорту області скористалися 78 мільйонів пасажирів. Частка автомобільного транспорту в загальному обсязі пасажирських перевезень становила 48%.

Автобусами та маршрутними таксі скористалися 37 мільйонів пасажирів, що становить 92% рівня 2018 року  Перевезення пасажирів автотранспортом приватних перевізників становили 39% до загального обсягу.

В обсязі пасажирських перевезень автомобільним транспортом частка Чернігівської області в цілому по Україні становила 2,1%, а пасажирообороту – 1,6%.

Основними споживачами послуг пасажирського автомобільного транспорту є мешканці міських поселень. У структурі пасажирських перевезень найбільша частка припадає на міське сполучення (84%) та приміське (9%).

Послугами маршрутного автотранспорту області впродовж 2019 році в середньому  щоденно користувалися 102 тисячі пасажирів.

Головне управління статистики у Чернігівській області