Капітальні інвестиції в Чернігівській області у 2019 році

Дата: 14.05.2020 11:54

У 2019 р. на розвиток економіки Чернігівщини використано 8740 млн. грн капітальних інвестицій. Майже всі вони (98% загального обсягу) вкладені в матеріальні активи.

На придбання, модернізацію та вдосконалення машин, обладнання  та інвентаря спрямовано 32% інвестицій, у будівлі житлові та нежитлові – 27%,  транспортні засоби та інженерні споруди по 17% кожному.

Головним джерелом фінансування капітальних інвестицій залишаються власні кошти підприємств і організацій (72% загального обсягу). За рахунок коштів державного та місцевих бюджетів освоєно п’яту частину всіх інвестицій,  коштів населення на будівництво житла – 3%.

Найбільше (49%) капітальних інвестицій використано в сільському, лісовому та рибному господарстві, 16% – підприємствами державного управління й оборони; обов’язкового соціального страхування, 13% – підприємствами промисловості, 8% – будівництва.

Головне управління статистики у Чернігівській області