Їхній подвиг не забутий

Дата: 06.05.2020 16:08

Фото без описуУ Коропський громаді сьогодні проживають 13 ветеранів – учасників бойових дій Другої світової війни. Це Микола Лукич Баранець із Атюші, Григорій Данилович Симоненко із Будища, Марія Кузьмівна Мозгова із Вишеньок, Іван Григорович Колотурський із Городища, Софія Сергіївна Пономарчук із Карильського, Іван Тимофійович Махлай із Краснопілля, Федір Васильович Тригубенко із Лукнова, Андрій Лазарович Горовий, Іван Климович Грибач, Зінаїда Аполінарівна Цеброва, Василь Іванович Сагань із Коропа, Петро Опанасович Величко із Нехаївки, Михайло Іванович Горбач із Шабалинова. Навіть в умовах карантину ці поважні люди отримають гідне вшанування у ці травневі дні.

Коропська селищна рада закупила для них подарунки (продуктові набори) і квіти. Днями їх вручать ветеранам.

Також у відповідь на лист голови організації ветеранів війни та праці нашим землякам  ветеранам буде виплачена матеріальна допомога.