Робота із сім’ями з дітьми під час карантину

Дата: 30.04.2020 12:20

Фото без описуДуже важливою є плідна взаємодія структур, що надають допомогу сім'ям, які в умовах карантину цього потребують. Сектор по наданню соціальних послуг сім'ям з дітьми та молоді спільно з відділом - служба у справах дітей здійснили виїзди в сім'ї, діти яких навчаються в інтернатних закладах і на час карантину повернені додому.

Відвідані 80% сімей, у них проведені роз'яснювальні бесіди з батьками та дітьми про те, як поводитись на карантині, як реагувати, куди звертатись у разі проявів ознак хвороби в членів сім'ї.

Здійснені оцінки потреб, найбільш потребуючим передані продуктові набори, які надала постійна помічниця Анна Грибань.

Не залишились поза увагою багатодітні сім'ї, в яких є немовлята. Дитячі каші для харчування малят надало Коропське відділення Червоного Хреста.

Загалом служби відвідали сім’ї у Билці, Поліському, Атюші, Рождественському, Вишеньках, Черешеньках, Придеснянському й Городищі.

За інформацією сектору по наданню соціальних послуг сім'ям з дітьми та молоді