Шановні ліквідатори наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції! Дорогі земляки!

Дата: 26.04.2020 09:47

Сьогодні − 34-ті роковини Чорнобильської трагедії і Міжнародний день пам’яті жертв радіаційних аварій та катастроф.  Час летить швидко. І хоч із тих пір минуло вже багато років, але Чорнобильська трагедія для нашого народу навіки залишиться болючою, незагоєною раною.

У цей день вшануймо ліквідаторів за їх сміливість та відвагу! Щира вдячність та доземний уклін вам за високу громадянську позицію. Схилімо голови перед світлою пам’яттю тих, чиї життя обірвав смертоносний атом.

Нехай ніколи не повториться жах тієї масштабної техногенної біди, а пам’ять про ті моторошні події вчитиме нас цінувати нашу природу, мир, спокій та людське життя.

Щиро зичу вам та вашим рідним міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру і добра.  Хай завжди поруч із вами будуть людська вдячність, повага та турбота за вашу відданість та мужність!

З повагою Віктор Журавель, Коропський селищний голова