Пливуть роки, але болить Чорнобиль в грудях…

Дата: 24.04.2020 11:46

Фото без описуУ неділю, 26 квітня, настануть 34-ті роковини страшної Чорнобильської трагедії. Щороку ліквідатори - герої, яким програла смерть, які мужньо вистояли у боротьбі з «мирним атомом», збиралися в цей квітневий час у Коропі біля пам’ятного знаку ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС. Захід вшанування, щоправда, малолюдний, бо ж діють карантинні обмеження, пройшов сьогодні в Коропі.

Участь у зустрічі шани взяли Коропський селищний голова Віктор Журавель (він, до речі, ліквідатор аварії на ЧАЕС), голови районної державної адміністрації Василь Жук, заступник голови районної ради Олександр Романченко, керівник організації «Союз Чорнобиль України» Олександр Дзюбенко.

Вони поклали квіти до меморіалу в знак пам’яті про тих, хто виборов для нас життя і захистив від смертельної небезпеки.

Недільної днини із 14-ї до 15-ї години в ефірі районного радіомовлення (частота 101,6 FM) лунатиме тематична програма до Міжнародного дня пам’яті жертв радіаційних аварій і катастроф.

А в рамках інтернет-проєкту «Made in БК Коропський» колектив будинку культури підготував  тематичний відеоролик, приурочений 34-ій річниці Чорнобильської катастрофи .

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю
виконавчого апарату Коропської селищної ради