До уваги пенсіонерів! Скористайтеся  адресною послугою перукаря терцентру

Дата: 24.04.2020 08:45

Фото без описуВ умовах карантину діяльність українців значно обмежена. Особливо це стосується громадян похилого віку, які знаходяться у групі ризику. Це саме та категорія населення, якою опікується територіальний центр Коропської селищної ради. Людям похилого віку суворо заборонено виходити з дому, тому перукар відділення денного перебування Олена Корж, озброївшись гумовими рукавичками, маскою та дезінфікуючим засобом сміливо вирушає надавати послуги адресно. Замовлення приймаються по телефону, а послуги надаються згідно черги.

Отож, щоранку Олена Борисівна обробляє спеціальними засобами свій інструмент, сідає на велосипед та їде до наступного клієнта, аби навіть у такий невеселий і небезпечний час люди похилого віку мали охайний вигляд.

Пропонуємо і вам, шановні пенсіонери, скористатися  адресною послугою перукаря та покращити свій настрій новою зачіскою.

Телефон 2-76-75
  Мобільний телефон 096-579-60-01

За інформацією територіального центру соціального обслуговування
(надання соціальних послуг) Коропської селищної ради