Весняні роботи в стаціонарах терцентру

Дата: 23.04.2020 11:33

Фото без опису«Один весняний день рік годує» −  саме цю народну мудрість взяли на озброєння у відділеннях стаціонарного догляду сіл Нехаївка і Шабалинів територіального центру Коропської селищної ради і, не втрачаючи часу, взялися за обробіток земель.

0,75  га розпахали та засіяли зерновими культурами в Нехаївці.  Обидва стаціонари тримають чимале   підсобне господарство, щоб мати змогу включати до раціону жителів відділень стаціонарного догляду свіжу, якісну свинину. З цією ж метою власноруч вирощують працівники і різноманітну городину: моркву, буряки, гарбузи, капусту, цибулю, щавель та багато іншого.  Наразі, всі сили працівників стаціонарів сконцентровані на висаджуванні 0,75 га картоплі. Майже весь щоденний раціон дідусів та бабусь якісний, смачний, вирощений чи вигодуваний турботливими руками працівників стаціонарних відділень, під чітким та професійним керівництвом завідувачів Миколи Мойсєєнка та Віри Толочко.

Та це − не єдина турбота стаціонарів. Починаючи з весни, вони готуються до наступного опалювального періоду. Близько 210 м3 дров уже завезли до підсобних господарств. Ціле літо працівники розпилюють, рубають, складають дрова, аби з настанням осінніх холодів стареньким, які живуть у стаціонарах, було тепло і затишно доживати віку, відчуваючи опіку і турботу чуйних та добрих людей, справжніх господарів – працівників стаціонарних відділень.

За інформацією територіального центру соціального обслуговування
(надання соціальних послуг) Коропської селищної ради