Інформаційні банери про туристичні цікавинки Коропа з’явилися на в’їздах до селища

Дата: 22.04.2020 12:57

Фото без опису  Їх учора встановили поблизу «Газбудсервісу» та АЗС «Авіас» (виїзди в бік Києва та Чернігова). На таблицях розміщена інформація про культові споруди Коропа − Іллінську церкву-фортецю, Вознесенську церкву, Успенську церкву, а також музеї − меморіальний музей Миколи Кибальчича і регіональний історико-археологічний музей. До речі, інформація продубльована ще і англійською.

На звороті інформаційного вказівника – двомовне побажання щасливої дороги для тих, хто виїздить із Коропа.

Встановили банери в рамках затвердженої в селищній раді Програми підтримки розвитку культури та туристичного потенціалу в об’єднаній територіальній громаді на 2019-2020 роки, яку розробив відділ культури і туризму Коропської селищної ради.

Вказівники замовили і  виготовили ще до запровадження карантину.

Ці банери будуть корисними як для людей, які вперше в Коропі, так і для місцевих жителів, вважає начальниця відділу культури і туризму Людмила Самойловська:

− Часто, доїджаючи до Коропа, люди не знають, що в нас є церкви, навіть музеї. Думають, що це якесь рядове село… Тому і вирішили вказати визначні місця, які можуть зацікавити, на банерах. Вони розраховані в першу чергу для туриста, але не тільки. Інформаційні банери будуть корисними і для місцевих жителів. Бо ж навіть про музеї, які є у нас, знають не всі...

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю
виконавчого апарату Коропської селищної ради

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)